Mandalatekenen met thema Zonnewende
meditatie
Mandala tekenen en meditatie
met het thema: Zonnewende.
op de langste dag van het jaar, zondag 21 juni 10.00 - 12.00 uur
Langzaam maar zeker gaan we al weer naar de langste dag (of de kortste nacht) van het jaar: zonuidag 21 juni, de Zonnewende. Het is moment in het jaar waarop de zon op z’n hoogst staat aan de hemel en mensen uit verschillende oude culturen samen kwamen en zich met hun traditionele rituelen afstemden op het weer afnemen van het Licht.
Alles is nu in het volle licht gezet, zonder terughouding, zonder wegkruipmogelijkheid.
Alles is te zien, je kan nergens omheen, geen excuus…
Het lijkt mij daarom heel fijn om met een (kleine groep) stil te staan bij de Zonnewende met mandalatekenen en dan te kijken naar bijvoorbeeld:
Hoe is dat in jouw leven, hoe ervaar jij de invloed van de Zon, het Licht in je leven?
Hoe is het als het Licht weer afneemt en jij wat meer naar binnen gericht wordt om het Licht te kunnen vasthouden/ervaren?
Wat wil je meenemen uit de afgelopen periode van steeds voller wordend Licht overdag?
Wat wil je vieren over dat wat je in het Licht hebt gezet de afgelopen periode?
En wat wil je juist koesteren door het (nog even) in de veilige schaduw te zetten om het nog even te laten rijpen?
Ik hoop dat je ook zin hebt om in of met het Licht te “spelen”.
Harte groet, Heiltje
Mandalatekenen en Meditatie, Zonnewende
datum: zondag 21 juni 2026
tijd: 10.00 – 12.00 uur
locatie: Plein 1940 – 1945 nr. 53, Dordrecht
prijs: € 15,-
opgeven: heiltjevanderploeg.nl, of heiltjevanderploeg@upcmail.nl
