Maha Kundalini Tantra Jaartraining 2025

Oneness Tantra
26-01-2025
11:00
Leiderdorp
Zuid-Holland
€1445
Uncategorized
workshop


Nog een paar weken en dan is het zover, de start van een nieuwe Maha Kundalini Tantra jaartraining. Een tantra-training die verdiept, voorbij programmeringen van de mind en de illusie van zintuigen reikt. Die je uitnodigt om naar binnen te keren, om los te laten, te balanceren en te helen. Om jezelf te omarmen in al je facetten en liefdevol aanwezig te zijn in jouw zijn.

De nieuwe groep gemotiveerde deelnemers begint steeds meer vorm te krijgen, wat inhoud dat de training zeker van start zal gaan. Op dit moment zijn er nog 4 plaatsen beschikbaar. Beschik jij over geruime ervaring met tantra, lichaamswerk o.i.d. en voel je een JA? Dan komen wij graag in contact met jou!
Alle informatie kun je vinden op de website.

Wil je graag een MKT-les ervaren en ons ontmoeten? Dat kan... Meld je nu aan voor de introductiemiddag op zondag 19 januari.
Ben je benieuwd naar de ervaringen van de deelnemers die jou voor gingen? Je vindt ze op de website onder het kopje ervaringen.

De MKT-Jaartraining biedt jou de mogelijkheid om:

* Om Maha Kundalini Tantra te ervaren en te integreren in je leven.
* Om te leren seksuele energie te transformeren tot meditatie.
* Om chakra's te lokaliseren, activeren en hun energie te ervaren.
* Om technieken te leren die je energetisch op -en ontladen.
* Het verschil te leren en ervaren tussen klaarkomen (ontlading) en orgasme (oplading).
* Om je bewustzijn te vergroten.
* Om de Nadis (energiekanalen Ida, Pingala en Sushumna) te openen en zuiveren.
* Om kundalini energie te voelen, je leert om meer energie te produceren en te bevatten en wat je ermee kan doen.
* Om te leren leven vanuit innerlijke harmonie.
* Om intimiteit en verbinding met jezelf en anderen op een dieper niveau te ervaren.
* Om Tantrische technieken te leren, individueel, in koppels en als groep.
* Om meer balans, rust en helderheid te ervaren.

Welkom, we kijken ernaar uit om jou/jullie (deelnemen met je partner kan natuurlijk ook 🙂 te mogen ontmoeten.

Warme groet,
Marja van Bergen en Carla Schalkwijk
Evenement / Agenda delen: