Keltisch cafe in Breda -Samhain-
community
Beste mensen,
Op zondag 26 oktober 2025 ben je welkom bij het Keltisch cafe in Breda. Omdat de Keltische spiritualiteit wel wat bekender mag worden.
Keltische mensen vieren op '26 oktober Samhain'. Wereldwijd een gevierde dag, omdat licht en donker die week 'even aanwezig' zijn. Dat voelen we als balans en harmonie. Maar het is ook de 'Dag van de Stilte', met de rust van een Samhain ritueel. De natuur geeft ons een overdaad aan kleur, voedsel en najaarslicht.
Wie graag in Ierland komt of mee wil gaan doen met een nieuw woon-LEEF project in Ierland, maak dan even contact. We gaan ons als team, inzetten voor vitaliteit en verbinding. Een land met genoeg ruimte, voorzien van de oceaan, waar we onze gasten gaan verwennen met een natuurlijke manier van leven.
Praktische informatie:
- Zondag 26 oktober 2025
- De Uitdaging in Ulvenhout
- We beginnen om 13.00 uur tot circa 15.00 uur
- Consumpties zijn voor eigen rekening
- Dit vraagt wel om je aan te melden, graag voor 23 oktober
- Wonen in Ierland? Dat wil ik ook in county Clare, ga je mee?
- Voor contact : joska (at) casema.nl