Keltisch cafe in Breda -Midsummer Moment-
community
Beste mensen,
Op dinsdag 23 juni 2026 ben je welkom bij het Keltisch cafe in Breda. Omdat de Keltische spiritualiteit wel wat bekender mag worden.
Keltische mensen vieren 'in juni' Midzomer Moment. En ook wij worden blij van dat zonlicht en de dagen die ons groei en ruimte geven. Met meer licht is er de natuur om vaak voor naar buiten te gaan. Wandelen, fietsen, buitenspelen, met frisse maaltijden en een luchtige manier van leven.
Wie graag in Ierland komt of mee wil gaan doen met een nieuw woon-LEEF project in Ierland, maak dan even contact. We gaan ons als team, inzetten voor vitaliteit en verbinding. Een land met genoeg ruimte, voorzien van de oceaan, waar we onze gasten gaan verwennen met een natuurlijke manier van leven.
Praktische informatie:
- Dinsdag 23 juni 2026
- De Uitdaging in Ulvenhout
- We beginnen om 13.00 uur tot circa 15.00 uur
- Consumpties zijn voor eigen rekening
- Dit vraagt wel om je aan te melden, graag voor 22 juni 2026
- Wonen in Ierland? Dat wil ik ook in county Clare, ga je mee?
- Voor contact : joska (at) casema.nl
