Informatie avond over de online jaartraining Intuitie en Bewustzijn 2027
Jackelien Cerrone, Leven in Licht
03-11-2026
19:30
Online
Online
gratis
Uncategorized
webinar
webinar
Informatie avond over de Cursus Intuïtie & Bewustzijn - jaartraining 2027
Mis je diepgang? Dan is de jaartraining Intuïtie en Bewustzijn iets voor jou
Persoonlijke ontwikkeling, maar dan veel dieper
Ik geef al dertig jaar een cursus persoonlijke ontwikkeling, waarin cursisten met visualisatie hun hogere bewustzijnslagen verkennen. Je kunt het ook spirituele ontwikkeling noemen, want het gaat verder dan de persoonlijkheid. Het gaat erom je bovenbewuste kwaliteiten terug te vinden.
In deze cursus hoef je niets te begrijpen of te onthouden. Het gaat niet om kennis of inzicht, je gaat het rechtstreeks ervaren, met visualisatie. Als een reis door je innerlijke wereld, en in dit geval door onderbewuste én bovenbewuste lagen.
Je gaat voelen wat dit met je doet. Vaak is het lastig er woorden aan te geven. De uitwerking is in eerste instantie niet bewust. Maar de visualisaties werken door op diepere lagen.
"Inmiddels kan ik gerust stellen dat er een wereld voor mij open is gegaan, sinds ik begonnen ben, en dat ik mijzelf in spiritueel zowel als ‘aards’ opzicht langzaam maar zeker ben gaan ontwikkelen op een manier die ik vooraf niet voor mogelijk had gehouden."
Een jaar lang, elke maand een ander deel
In DIT webinar uitleg over de cursus, en de introductiemaand in december 2026
