Wombhealing

Yoena, Centrum voor BewustZijn
18-11-2026
19:30
Delft
Zuid-Holland
€35,-
healing
meditatie


Een wombhealing is een kado'tje voor jezelf waarbij je een helende en diepere verbinding met je vrouwelijke zijn gaat maken.

Het is een geschenk voor jou en voor alle vrouwen: het is een healing & blessing.

Hierbij gaat het niet alleen om je eigen pijn of pijnlijker ervaringen (miskraam, kinderloosheid, incest, geweld die je nog met je meedraagt.
Het gaat ook over het grote collectief. Het is ook de pijn die we meedragen van onze moeders, grootmoeder en voorouders.
De vrouwelijke energie is al zo lang onderdrukt, ontkent en misbruikt.
Omdat deze healing via de baarmoeder werkt, kan deze doorwerken tot 7 generaties terug in jouw voormoederlijke lijn. Dit geldt zowel voor de vrouwelijke deelneemsters als voor de eventuele mannelijke deelnemers.

Je eigenwaarde en zelfvertrouwen gaat weer meer stromen na deze healing en je maakt weer verbinding met je eigen krachtcentrum waar je innerlijk vuur en passie brandt.

Tijdens de healing zitten we in een kring rondom een grote schaal met water en rozen en begeleidt ik je met een meditatie naar de verbinding met je womb, Daarna ontvang je healing en mag je loslaten wat je niet meer dient.

Graag max. 1 dag van te voren aanmelden omdat je vooraf nog thuis een voorbereidingsritueel moet doen.

Aanvang: 19.30-21.30 uur

Voel je welkom!
Els

Aanmelden: info@yoena.nl of bel/whatsapp 06-23893621

Locatie: Yoena, Centrum voor BewustZijn
Phoenixstraat 66, 2611 AM Delft

Goed bereikbaar met OV
- 12 min lopen vanaf Delft Centraal Station
- Tramlijnen 1 (Den-Haag / Delft) en 19 (RandstadRail Zoetermeer)
- Bus 60
Parkeergarages: Phoenixstraat en Prinsenhof