Stiltedag met schilderen & meditatie

Pacha Mama, YinFire & MikaYoga
08-02-2026
10:00
Centrum Pacha Mama
Friesland
€ 99
meditatie
workshop


Een dag in stilte samenzijn, terwijl je creëert: een gouden combinatie. We beginnen deze Stiltedag dag in fluistering; dus we delen nog wel even met elkaar hoe we erbij zitten ~ en dan duiken we de meditatie in met Mika. Jarina deelt daarna over Vedic Art en leert je hoe je vanuit je intuïtie kunt schilderen, zonder doel. Laat jouw creatie maar ontstaan in de stilte.

🍀 Dit is een voorproefje op de Stilteretraite die Jarina en Mika in oktober op Terschelling delen, waar je de Vedic Art basiscursus ontvangt! Kom maar een dagje proeven hoe fijn het is om op deze manier samen te zijn!

👥 Deelnemers:
Iedereen vanaf 18 jaar is welkom om deel te nemen, meditatie- en/of schilderervaring is niet nodig! Mocht je speciale (dieet)wensen hebben, geef dit dan door bij opgave.

🎨Schilderbenodigdheden
Deze dag is een introductie op Vedic Art, waarin je leert om vanuit intuïtie te schilderen. Jarina zorgt voor de materialen. Het kan goed zijn dat je alleen met een potlood werkt deze dag; het gaat deze dag puur om vanuit de stilte te creëren.

💖Jarina Yinfire
Jarina is dé definitie van creatie, kleur, beweging en vol vuur leven! In haar Vedic Art cursussen leert ze mensen niet alleen wat het is om vanuit een meditatieve staat intuïtief te schilderen, waarbij vooral het proces voorop staat, maar leert ze je ook om echt trouw te zijn aan je eigen beweging. Dat belichaamt zij als geen ander. Jarina is een levenskunstenaar. Leer haar online kennen via: www.yinfire.nl.

🕉️MikaYoga
Naar binnenkeren gaat als vanzelf met de stem van Mika... Tijdens deze stiltedag deelt zij meditatie. Ongetwijfeld zingt ze ook, maar ze neemt je mee de stilte in. Uiteindelijk kom je thuis; daar waar het stil en vredig is. Leer Mika online kennen via: www.mikamarieke.nl.

⏰Globaal programma
Let op: kan altijd in het moment wijzigen ;-) dat is wat intuïtie en stilte doen!

09.30u Welkom
10.00u Opening & landingsmeditatie
10.30u Introductie op intuïtief schilderen (Vedic Art)
12.30-13.30: Vegetarische biologische lunch
13.30-14.00u Meditatie met Mika
14.00-16.00: Vedic Art met Jarina
16.00-17.00: Afronding (we voelen in het moment hoe we dat vullen)


Vragen? We zijn bereikbaar via
🧡 het contactformulier via Hipsy
🧡 per e-mail info@yinfire.nl of mika@mikamarieke.nl
🧡 per telefoon Jarina (06-44852574) of Mika (06-20174730)

Bij alle evenementen georganiseerd vanuit Yinfire zijn de algemene voorwaarden en privacy policy van toepassing, na te lezen via: https://yinfire.nl/privacy-policy/ .
Evenement / Agenda delen: