One Day retreat – Loslaten en Thuiskomen bij jezelf

KiFlow Mariette de Kroon
05-10-2025
13:30
mijnsheerenland yurt en landgoed
Zuid-Holland
€ 125
healing
meditatie


One-Day Retreat: Loslaten & Thuiskomen bij jezelf.
Een liefdevolle reis naar binnen met Lu Jong, meditatie en systemisch werk

De herfst nodigt ons uit om los te laten. Net zoals de bomen hun bladeren zachtjes laten vallen, mogen ook wij ruimte maken. Voor rust. Voor zachtheid. Voor thuiskomen bij onszelf.

Deze eendaagse retraite is een moment om stil te worden. Om even uit de drukte te stappen en te voelen wat er in jou leeft. Je hoeft niets te forceren of op te lossen — alleen maar te ademen, te zakken in je lichaam en te laten gaan wat je niet langer dient.

Wat kun je verwachten?
Tijdens deze dag nemen wij je mee op een innerlijke reis, ondersteund door verschillende methoden die lichaam, geest en ziel aanspreken. In een warme, veilige bedding begeleiden wij je deze dag met Lu Jong, meditatie, systemisch werk en rituelen die passen bij het seizoen. Zodat jij loslaat wat zwaar voelt, en terugkeert naar wat licht is in jou.

Lu Jong
Mindful bewegingen die het lichaam openen en je energie weer laten stromen. Met deze bewegingen laat je spanning los op fysiek, mentaal én energetisch niveau. Je laadt op, voelt je innerlijke kracht en komt thuis in het moment. Je mind open en helder.

Meditatie & Soundhealing
Tijdens een begeleide meditatie nemen wij je mee naar binnen, waar je contact kunt maken met datgene wat je los zou willen laten. De zachte klanken van de klankschalen begeleiden jou in deze reis.

Opstelling: Loslaten
Vaak dragen we allerlei patronen, overtuigingen of verantwoordelijkheden met ons mee die we liever los zouden willen laten. Maar waarom lukt dat dan niet? In een opstelling wordt zichtbaar wat jou onbewust bindt. Door dat aan te kijken ontstaat ruimte om los te laten.

🔥 Loslaatritueel & Nidra
We eindigen met een bekrachtigend loslaatritueel en diepe ontspanning met Nidra.
Programma
13:30 – Inloop & welkom met thee
13:45 – Kennismaking en Lu Jong
14:45 – Begeleide meditatie en soundhealing
15:15 – Opstelling: Loslaten
16:00 – Pauze met thee & lekkers
16:45 – Loslaatritueel
17:30 – Nidra (diepe ontspanningsmeditatie)
18:00 – Gezamenlijke afsluiting
18:30 – Einde

Voor wie is deze dag?

Deze retraite is voor jou als je:
- Voelt dat je vastzit in oude patronen of overtuigingen
- Moe bent van het 'alles zelf dragen'
- Verlangt naar rust, verbinding en verdieping
- Openstaat voor lichaamswerk, systemisch werk en heling
- Klaar bent om (oude) emoties of mentale ballast los te laten
- Even stil wilt staan en écht wilt voelen

Wat je mee naar huis neemt:
- Een lichter lijf en een vrijere adem
- Inzicht in wat jou onbewust nog bindt
- Innerlijke rust en helderheid
- Herstel van je energiebalans
- Verbinding met je hart, je lichaam en jezelf

Je wordt deskundig begeleid door:
Samantha Donse - www.dereikidokter.nl & Mariette de Kroon - www.Kiflow.nl
Evenement / Agenda delen: