Innerlijk kind opstelling
healing
meditatie
meditatie
Innerlijk kind opstelling.
Op zaterdag 21 juni gaan we kijken naar het innerlijke kind.
We beginnen de eerste uur met een klankenreis en daarin zal ik jullie meenemen naar je eigen innerlijke kind. Deze meditatie zal ik geven zoals ik dat bij de Stargate ook doe alleen nu niet in dimenties maar terug naar de baarmoeder, geboorte en kind zijn. In regressie kom je ook weleens in dit veld maar vanuit meditatie is het een zachtere vorm.
Daarna gaan we een aantal oefeningen doen.
Wat heeft jouw innerlijk kind te zeggen?
Aan de hand van kaarten wat ik bij de kinderyoga/meditatie gebruik gaan we
kijken naar hoe jij als kind was. Misschien nog steeds aanwezig is.
We gaan een opstelling oefening in tweetallen doen.
Na de pauze is er ruimte om 1 hulpvraag te behandelen mbt innerlijk kind.
Denk aan een moeilijke bevalling of heftige gebeurtenissen rond jouw zwangerschap of geboorte. Maar ook geen veilige basis in de eerste jaren. Denk aan veel in ziekenhuis gelegen. Ouders die er niet waren voor jou dit kan door verschillende oorzaken. Wat heeft jouw innerlijke kind gemist? Waar loop jij nog steeds voor weg? Vaak zijn dat oude overlevings mechanismes die er nog zijn maar nu niet meer nodig hebben.
Deze opstelling ochtend is met een thema. Om ook meer verdieping te creëren als groep.
Ik geef de opstellingen in een groep 1x in de maand
Graag in voren aanmelden. Er is plek voor 10 personen. Ik wil graag mijn ervaring delen. Voor jullie een kans om kennis te maken met dit bijzondere magische veld.
Er is plek voor 1 hulpvraag
Hulpvraag: €50
Representant: €20
Verse appelsap en thee zijn verkrijgbaar op de locatie. Dus neem wat contant geld mee voor iets te drinken.
Om 9.15 zijn de deuren open bij Klooster Gemeenschap de Weijst Pater Petrusstraat 21, 5423 SV Handel
Liefs Yovanna-Betty