Leylijnen & Krachtplaatsen Wandelingen

Monique Cerpentier de Braganza
DOP-VN Wandelbezoeken - De Oudste Praktijk van Nederland
Wandelen leylijnen en Krachtplaatsen, readings, Taiji, persoonlijke begeleiding
Ambt Delden
Overijssel
Ja, max. capaciteit 1 pers.


Aanbod wandelbezoeken naar leylijnen en Krachtplaatsen op geschiedkundige plekken sinds 1964, familiepraktijk, niet alleen de verschillen in frequentie oefenen en herkennen maar ook hoe te implementeren in eigen leven en door te geven binnen de praktijk.

Mannengroepen apart van vrouwengroepen om man/vrouw interactie niet als te veel afleiding te beleven en optimaal gewerkt kan worden aan en binnen deze oude technieken.
Bewezen levensveranderend.

Ervaring als docent op Clingendael in Intuïtief Leiderschap, persoonlijke begeleiding is mogelijk door middel van sessies in de natuur.

De Dojo (Wushu, Taiji & Qigong) is apart en alleen voor gevorderde vechters, politie, deelnemers wedstrijden, eens per maand in de lente en zomer open buitenlessen voor beginners waar iedereen welkom is, les wordt gegeven op elk niveau.
Goedgekeurd door de Chinese Bond als leraar (docente), beveiligster Z.H.H. Dalai Lama.






Mijn evenementen


Datum
Evenement
Locatie
Provincie
28-03-2026
Bossen Paleis Het Loo
Gelderland
Evenement / Agenda delen: