Prana Living – Licht Leven gratis introductie-bijeenkomsten in Sneek, friesland
Crystal Owl - EekeSjoukje Roodvoets
18-06-2023
10:00
Sneek, zie website
Friesland
Gratis
ascensie
retreat
retreat
UITNODIGING Gratis Introductie Pad naar Prana Living -Licht Leven in Sneek, Friesland
Gratis Introductie bijeenkomsten op:
☆ Vrijdag 9 juni 13.00 - 15.30u.
☆ Dinsdagavond 13 juni 19.30 - 22.00u.
☆ Zondag 18 juni 10 - 13u.
☆ Maandag 19 juni 13.00 - 15.30u.
Pad naar Prana Living - Licht Leven
Ik nodig je van harte uit een Pad met mij te gaan bewandelen dat leidt tot in staat zijn jezelf te Bevrijden en Licht te leven.
Jezelf volledig te kunnen openen voor de levenskracht Prana.
Het Pad naar Prana living is een pad van blissful living; leven vanuit gelukzaligheid.
Prana is een sanskriet woord en betekent net als Ki en Chi, levenskracht. Dat wat leven schenkt, dat wat in alles aanwezig is. Bronenergie, de energie vanuit de Bron van alles dat Is.
Vanuit Prana Leven betekent vanuit moeiteloosheid en gratie kunnen leven.
Kunnen meegaan met de flow van waar het Leven jou wil hebben.
Vrij te worden van afhankelijkheden zoals voeding, eetpatronen, verslavingen, emotionele en mentale verwarring.
Het Pad naar Pranaliving - Licht Leven gaat opnieuw van START in September 2023 waarbij je begint jouw etenspatronen te wijzigen en de diep ingesleten overtuigingen over wat je allemaal nodig bent los te maken.
Het Pad naar Pranaliving is zorgvuldig door mij opgebouwd, vanuit mijn eigen ervaringen met Pranaliving en diepgaande Transformatieprocessen.
Daarbij heb ik nu de Teachings die ik ontvang van meesters van Licht mbt dit Pad gebundeld en dit ga ik doorgeven.
In staat te zijn om van Prana te leven vergt een ommekeer op alle lagen in je Zijn: fysiek, emotioneel, mentaal en op levels voorbij het lichamelijke.
Jouw fysieke lichaamscellen hebben zich te keren naar Prana, het Licht. En dit betekent op een heel diep level er helemaal Zijn, er helemaal te willen zijn. In jouwzelf, in dit leven nu en op de Aarde.
Je systeem is gewend aan een bepaald evenwicht qua voeding & drinken etc. dat je in een bepaalde modus houdt. Een modus van afhankelijkheid aan eten, aan gedachtes aan hoe, wanneer, waarom en wat te eten en misschien is deze afhankelijkheid nog wel het grootste 'obstakel' naar vrij Zijn, iets wat je ergens ook graag wilt misschien.
Het proces om van Prana te kunnen leven is met recht een Pad.
Voor jou als je:
- geïnteresseerd bent in het leven van Prana; het leven van Licht
- vrij wilt komen van de patronen van afhankelijkheid van voedsel en drinken
- diepgelegen angstpatronen wilt oplossen en transformeren
- vrij wilt zijn van wat je nu belemmerd en al datgene dat je in wezen niet bent
- je emotionele & mentale patronen en Karma definitief wilt opruimen
- wilt leven vanuit moeiteloosheid, gratie en gelukzaligheid
- met gelijkgestemden het pad naar Prana wilt beleven zodat je steun aan elkaar hebt
Introductie-bijeenkomsten
De introductie-bijeenkomsten zijn een kans om in de Prana-energie te duiken en te voelen of je dit pad NU wilt bewandelen.
Wil je meer weten dan is er de gelegenheid om een introductie-middag bij te wonen. Hier zijn geen kosten aan verbonden.
Na een introductie-bijeenkomst heb je een helder besef van wat Prana living inhoudt en kun je besluiten wel/ niet verder te gaan en/of je op te geven voor het Pad naar Prana Living.
Gratis introductie-bijeenkomsten in 2023
Lokatie: Crystal Owl, de Bourbonstraat 54 in Sneek
- Vrijdag 9 juni 2023 13.00 - 15.30u.
- Dinsdagavond 13 juni 19.30 - 22.00u.
- Maandag 19 juni 13.00 - 15.30u.
- Zondag 2 juli 2023 13.00 - 15.30u.
Start van het Pad naar Prana Living: Zondag 17 september 2023
Voor mij is het belangrijkste dat wij zélf het Licht Zijn en hierin mogen Thuiskomen.
Hier hoor je meer van mijn visie mbt Prana Living:
https://youtu.be/od2zIwJo0zE
Inhoudelijke informatie lees je op de website:
https://www.crystal-owl.com/pad-naar-prana-living
Een Warm Welkom🙏💛☀️
EekeSjoukje Roodvoets
Crystal Owl - Sneek, Friesland