Open avond vrouwengroep Utrecht
ceremonie
meditatie
meditatie
Op 1 september is de open avond van onze vrouwengroep. Kom zoals je bent, om jezelf terug te vinden, dwars door de hectiek van je dagelijkse bestaan. Om te openen, om jezelf vrij te geven. En alles wat we daarin tegen komen aan gedoe, worsteling en verwarring, liefdevol te omarmen. Doorheen te ademen. En dat wat er is, de ruimte te geven, zachtjes in beweging te brengen.
Stap voor stap komen we aan. Zodat we onszelf weer kunnen voelen, onze stevige basis. Zodat we kunnen connecten met dat wat er echt toe doet. Om vanuit daar onze eigenheid de ruimte te geven. Ruimte maken voor wat werkelijk wil stromen en geleefd wil worden.
Je bent welkom met wat er is. Van kruin tot teen, van binnen en van buiten. Juist met vrouwen is er een vertrouwdheid mogelijk die vrijheid geeft en verbindt. Als we met vrouwen samen komen, komen we aan bij onszelf. Je bent van harte welkom.
De vrouwengroep is een veilige plek waar jij de fluister van jouw innerlijke stem kan horen. Waar jij je lijf kan voelen. Waar jij contact maakt met jezelf en kan verbinden met andere vrouwen. Zoals dat past en goed voelt voor jou.
Tijdens de avond doen we meditatie, yoga, dans en lichaamsgerichte oefeningen. Om contact te maken met jezelf en met elkaar, zoals oefeningen met eenvoudig aanraken.
Heb je vragen of wil je meedoen? Kijk op www.vrouwengroeputrecht.nl
Of meld je aan via Hipsy https://hipsy.nl/event/142753-vrouwengroep-utrecht-open-avond
Warme hartegroet, Josina.